Vítejte na našich stránkách

Přechod na vysílání DVB-T2 v příštím roce. Podrobnosti naleznete zde.

 

Masopustní zábava 21.února 2020, průvod 22.února od 13:00 hod. Plakát naleznete zde.

 

Ukliďme okolí Malíče 7.března 2020
Stejně jako i minulý rok se sejdeme v sobotu 7.března v 10hod na návsi obce Malíč, abychom společně posbírali vše co podél cest pohodili lidé, kterým příroda nic neříká. Bohužel jich je stále dost a tak i odpadků… Budou připraveny pytle, rukavice a mapky s určeným trasami. Těšíme se na společné dopoledne v duchu dobré věci!

 

 

Vítání léta 2020  20.června.


Zelené lístky na komunální odpad 2019 jsou platné do konce ledna 2020. Nové lístky oranžové 2020 lze zakoupit od ledna na OÚ Malíč a v klubu Šnek. Během ledna je možné bezplatně vyměnit staré lístky 2019 za nové 2020. Cena stejná 60kč/120l nádobu.

 

Jóga – stále jsou cca 4 volná místa pro cvičení jógy s Radkou a to v úterý od 18:30 do 20:00. Zastavte se v dnešní uspěchané době a udělejte také něco pro sebe a své tělo! Přijďte, budeme se těšit.

 

Od června 2019 začne připravovaná akce SVS a.s. na výměnu vodovodního řadu pro Ústí nad Labem, který vede přes náš katastr. Jelikož se jedná o potrubí o průměru 80cm ve hloubce 4 metry, bude v naší obci zvýšená zátěž těžkou technikou přepravující materiál, vyřezané a nové potrubí. Jedná se o úsek od vodárny nad Michalovicemi směr kamýcká křižovatka. V letošním roce by měla být dokončena část na našem katastru. Celá stavba povede až do Libochovan a měla by být ukončena v roce 2021. V případě dotazů, stížností a pod informujte starostu 725 539 245, informace budou předány stavbyvedoucímu k řešení.

 

 

 

Jóga s Radkou- bližší informace neleznete zde – možno připojit se i během kurzu – neváhejte, je to super!

Od října se mění svoz komunálního odpadu na 1x za týden

 

 

 

 

Kotlíkové dotace:

Od roku 2022 bude zakázán provoz kotlů na uhlí s ručním přikládáním 1. a 2. emisní třídy. Informační leták aktuálních informací legislativy a čím je po roce 2022 možné topit naleznete zde.

 

 

Přpravili jsme pro Vás facebook stánky obce Malíč. Těšíme se na vaše lajky a komentáře. Na facebook se dostanete zde.  

 

Od 1.1.2019 bude stát lístek na svoz komunálního odpadu 60Kč z důvodu zdražení služby naším poskytovatelem.

 

Obec Malíč ve spolupráci s Mikroregionem Porta Bohemica pořídila kompostéry 1000 litrů v projektu předcházení vzniku odpadů. Tento kompostér si zdarma může zapůjčit každá domácnost v obci Malíč. Po roce 2023 přejde do majetku zapůjčitele. Výdej během úředních hodin OÚ.

 

V sekci ostatní naleznete informace jak postupovat při žádosti o pokácení dřevin.

 

Na jaře roku 2015 byl u naší obce natáčen spot pro reklamu Stella Artois, který je možné shlédnout zde: https://www.youtube.com/watch?v=Kb0ODbyO7tU.


 Elektrospotřebiče je možné odevzdat kdykoli ve sběrném dvoře např. Litoměřice Nerudova